Firma Profili

1975 yılında ısıtma, klima ve havalandırma tesisat taahhütleri yaparak faaliyetlerine başlayan Isısan Isıtma ve Klima San. A.Ş, 1989 yılında Buderus markalı yüksek kaliteli ürünlerin pazarlama, dağıtım ve servisini üstlendi. 13 yıl süren Isısan - Buderus birlikteliği, 2002 yılı Ekim ayında gerçekleşen birleşme ile pekişti. Firma, 2007 yılı Ocak ayında ise Robert Bosch Grubu’nun global düzeyde faaliyet gösteren şirketi Bosch Thermotechnology’nin bünyesine katıldı ve 2010 yılında Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş. ünvanını, 2013 Kasım ayında ise Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanını aldı. Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş.: ürün gamında Buderus, Bosch Isı Sistemleri ve LG Klima Sistemleri başta olmak üzere Goodman, Elicent, Dynair, Reflex, Highlife, Dreizler, Elco ve Spirotech gibi markalar bulunmaktadır. Bosch Termoteknik iş kolunun tüm Orta Doğu ve Kafkasya satış ve satış sonrası hizmet sorumluluğu Bosch Termoteknik Türkiye tarafından İstanbul Koşuyolu binasından yürütülmektedir. Isıtma, klima ve havalandırma malzemelerinde müşterilerine her zaman en kaliteli ve teknolojik olarak en yeni malzemeleri sunmayı amaç edinmiş olan Bosch Termoteknik, bu vizyonda kendi alanlarında dünyanın en ileri ve lider firmaları ile mümessillik anlaşmaları gerçekleştirdi. Bosch Termoteknik geniş ürün yelpazesini ve hizmet kalitesini Türkiye ve çevre ülkelerdeki 600’ü aşkın yetkili bayi ve 1.000'i aşkın kaliteli servis teknisyenin desteği ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

 

MERKEZ

Bölgelerimiz Merkez Isısan'ın İstanbul Koşuyolu'ndaki merkez binası 12.000 m2'lik bir alan üzerinde kuruludur. İstanbul Koşuyolu’ndaki binası, eğitim faaliyetlerinin yoğunlukla gerçekleştiği “Isısan Akademi” olarak da adlandırılırken aynı zamanda Servis Müdürlüğü de bu binanın içinde yer alıyor. Binanın birinci katında ısıtma, yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemler ile Amana showroomu, ısıtma teknolojileri üzerine pratik ve teorik eğitim salonları; ikinci katında ise tüm ürünlerin çalışır halde bulunduğu, 1.800 m2‘lik bir alana sahip geniş bir klima showroomu, yine pratik ve teorik eğitim salonları bulunuyor. Isısan bünyesinden yer alan tüm çalışanlarımız müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü

Isısan'ın İstanbul Balmumcu’da bulunan bölge binası 500 m2'lik alan üzerinde kuruludur. Isıtma, klima, havalandırma ve yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemler ile ilgili ürünler hakkında bilgi veren uzman satış kadrosu ile müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Adana Bölge Müdürlüğü

Isısan'ın Adana’da bulunan bölge binası, ısıtma, klima, havalandırma ve yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemler ile ilgili ürünlerin sergilendiği showroomu, 60 kişilik seminer salonu ve çalışma ofisi dahil 1.700 m2'lik alan üzerinde kuruludur. Isısan bünyesinden yer alan tüm çalışanlarımız müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. 

Ankara Bölge Müdürlüğü Isısan'ın Ankara’da bulunan bölge binası, ısıtma, klima, havalandırma ve yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemler ile ilgili ürünlerin sergilendiği showroomu, 80 kişilik seminer salonu ve çalışma ofisi dahil 1.400 m2'lik alan üzerinde kuruludur. Isısan bünyesinden yer alan tüm çalışanlarımız müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Antalya Bölge Müdürlüğü

Isısan'ın Antalya’da bulunan bölge binası, ısıtma, klima, havalandırma ve yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemler ile ilgili ürünlerin sergilendiği showroomu, 40 kişilik seminer salonu ve çalışma ofisi dahil 1.200 m2'lik alan üzerinde kuruludur. Isısan bünyesinden yer alan tüm çalışanlarımız müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Bursa Bölge Müdürlüğü

Isısan'ın Bursa’da bulunan bölge binası, ısıtma, klima, havalandırma ve yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemler ile ilgili ürünlerin sergilendiği showroomu, 110 kişilik seminer salonu ve çalışma ofisi dahil 2.500 m2'lik alan üzerinde kuruludur. Isısan bünyesinden yer alan tüm çalışanlarımız müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

İzmir Bölge Müdürlüğü

Isısan'ın İzmir’de bulunan bölge binası, ısıtma, klima, havalandırma ve yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemler ile ilgili ürünlerin sergilendiği showroomu, 80 kişilik seminer salonu ve çalışma ofisi dahil 1.600 m2'lik alan üzerinde kuruludur. Isısan bünyesinden yer alan tüm çalışanlarımız müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.